Предмет: Физика, автор: jlvvzx

СРОЧНО ДАЮ 65 БАЛЛОВ!!!
У електричному колі (див. рисунок) всі резистори мають опір 2 Ом. Напруга, яка підведена до ділянки кола, складає 36 В. Знайдіть загальний опір, напругу і силу струму у кожному резисторі.

НУЖНО ПОДРОБНОЕ ОБЪЯСНЕНИЕ С ДАНО И Т.Д. !!!!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: abvabvg12
0
Сума резисторів складуть загальний опір ділянки Rar=R1+R2+R3+R4=8 OM,
Струм в колі буде загальним для всіх резисторів I=U/заг=36/8=4.5A,
напруга на кожному рез. буде
дорівнювати сумі загальної напруги:
U1=I*R1=4.5*2=9B U=U1+U2+U3+U4=36B

Відповідь:заг=80m, |=4.5A,
U1=U2=U3=U4=9B

jlvvzx: нужно решить 2 задачи
abvabvg12: там разве не то же самое будет
jlvvzx: нет
Похожие вопросы