Даю 100 баллов!(Все на фотке)

Ответы
Ответ:
Объяснение:
1)
Елемент (VII) групи має формулу вищого оксиду: Е2О7
складемо рівняння
M (Е2О7) = 2Е + 16 * 7= 366 г/ моль
2Е + 16 *7 = 366
2Е = 366 - 112
2Е = 254
Е = 254 : 2
Е = 127
Ar (Е) = 127 це Йод
2)
Так як формула має вигляд Н3ЕО4 , то
складемо рівняння
M (Н3ЕО4) = 1 * 3 + Е + 16 * 4 = 98 г/ моль
3 + Е + 16 * 4 = 98
Е = 98 - 67
Е = 31
Ar (Е) це Фосфор
3)
Так як формула має вигляд Ме(ОН)4 , то
складемо рівняння
Ме(ОН)4 = Ме + 16 * 4 + 1 * 4 = 116
Ме + 64 + 4 = 116
Ме = 116 - 68
Ме = 48
Ar(Ме) - Тітан
4)
w(O2) = 100 - 38,79 = 61,21 %
Приймемо відносну атомну масу елемента за х і знаючи,що загальна формула оксиду елемента 7 групи: Е2О7, то підставивши у формулу по визначенню массової частки Оксигену, ми отримаємо:
w(O) = 7 *Ar(O)/ Mr(E2O7) = 7 * 16/х + 112
112/х + 112 = 0,6121
112 = 0,6121 * ( х + 112)
112 = 0,6121х + 68,5552
0,6121х = 43,4448
х = 43,4448 : 0,6121
х = 71
Цей елемент - Хлор його молярна маса складає 35,5 г/моль, а в оксиді 2 атоми хлору, тому 35,5 * 2 = 71 г/моль