Предмет: Химия,
автор: caxarok753
СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ ДАЮ 60 БАЛЛОВ!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 300 г
w(солі) = 5%
Найти: m(солі) - ? m(Н₂О) - ?
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 300 * 5% : 100% = 15 г
m(Н₂О) = m(р-ну) - m(солі) = 300 - 15 = 285 г
Густина води : ρ(Н₂О) = 1 г/мл
Об'єм води: V(Н₂О) = m(Н₂О) / ρ(Н₂О) = 285/1 = 285 мл
11) Складемо пропорцію:
108 - 100 %
х - 26%
х = 26 * 108 : 100% = 28
Отже, в оксиді 2 атоми азоту, бо їх сумарна молярна маса дорівнює М(N) = 14 * 2 = 28 г/моль, тому:
108 г/моль - 28 г/моль = 64 г/моль
Тобто в оксиді 4 атоми Оксигену, так як молярна маса дорівнює:
M(O) = 16 * 4 = 64 г/моль
Маємо формулу оксиду: N2O
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sasharadionova1
Предмет: Геометрия,
автор: 293840
Предмет: Химия,
автор: spydpgnqq5
Предмет: Алгебра,
автор: ruslanmargoev761
Предмет: Биология,
автор: Beautybaby