Предмет: Химия,
автор: blablabla001k
даю 60 баллов
Масова частка оцтової кислоти в оцті 9%. Скільки треба взяти води та оцтової кислоти , щоб проготувати розчин масою 500 г?
а - 320г та 180г
б - 180г та 320г
в - 45г та 455г
г - 455г та 45г
очень жду ответы!!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
ω(CH3COOH) = 9%
m р-ну(CH3COOH) = 500 г
Знайти:
m(CH3COOH) - ?
m(H2O) - ?
Розв'язання:
1) m(CH3COOH) = ω * m р-ну / 100% = 9% * 500 / 100% = 45 г;
2) m(H2O) = m р-ну(CH3COOH) - m(CH3COOH) = 500 - 45 = 455 г.
Відповідь: Маса CH3COOH становить 45 г; H2O - 455 г.
Автор ответа:
1
Ответ: г - 455г та 45г
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 500 г
w(к-ти) = 9%
Найти: m(к-ти) - ? m(Н₂О) - ?
m(к-ти) = m(р-ну) * w(к-ти) : 100% = 500 * 9% : 100% = 45 г
m(Н₂О) = m(р-ну) - m(к-ти) = 500 - 45 = 455 г
Відповідь: води 455 г, кислоти 45 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: krispiiik
Предмет: Другие предметы,
автор: arinashev201826
Предмет: Литература,
автор: tania527811
Предмет: Химия,
автор: valeriyamelet
Предмет: Английский язык,
автор: ergasevazulajho14