Предмет: Физика,
автор: erebeg
Цезий толқын ұзындығы 0,589•10-6 м сары монохроматты жарықпен сәулелендірілген. Электронды шығару жұмысы 1,7•10-19 Дж. Цезийден ұшып шыққан фотоэлектрондардың кинетикалық энергиясы: (h=6,63•10-34 Дж•с, с=3•108 м/с)
Ответы
Автор ответа:
0
hc/y(толкын узындыгы) = А+Е
Е = hc/y - A
E = 6,63-10 ^-26 / 0,589 *10-6 -1,7 * 10^-19=33,76*10^-20 - 1,7*10^1- = 320
Е = hc/y - A
E = 6,63-10 ^-26 / 0,589 *10-6 -1,7 * 10^-19=33,76*10^-20 - 1,7*10^1- = 320
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: danypolitov2016
Предмет: Литература,
автор: Ghost1337crew
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: viktor0