Предмет: Физика,
автор: valeriakucinskaa19
Парашутист масою 70 кг відокремився від літака на висоті 3 км. Яку потенціальну енергію мав парашутист в момент стрибка? Відповідь подайте у МДж (мега джоулях).
Ответы
Автор ответа:
2
Щоб обчислити потенціальну енергію парашутиста, необхідно помножити його масу на висоту та на коефіцієнт прискорення вільного падіння (g = 9,81 м/с²):
Потенціальна енергія = маса * висота * g
Підставляємо відповідні значення:
Потенціальна енергія = 70 кг * 3000 м * 9,81 м/с² = 2 052 900 Дж = 2,05 МДж
Отже, парашутист мав потенціальну енергію 2,05 МДж в момент стрибка.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: k71283228
Предмет: Английский язык,
автор: nefyodov0401
Предмет: История,
автор: amirtlek79
Предмет: Информатика,
автор: altair125