Предмет: Химия,
автор: melish6868
скільки полістиролу можна добути при полімеризації 857 г стиролу, якщо вихід продукту становить 70%
ПОМОГИТЕ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Мольна маса стиролу = 104 г/моль
Молярна маса полістиролу = 104 г/моль
Тому, щоб знайти кількість полістиролу, яку можна добути з 857 г стиролу, потрібно спочатку знайти кількість молей стиролу, а потім перемножити це число на вихід продукту.
Кількість молей стиролу:
857 г / 104 г/моль = 8.23 моль
Кількість полістиролу:
8.23 моль * 1 (моль полістиролу / моль стиролу) * 70% = 5.76 моль
Тепер можна знайти масу полістиролу:
5.76 моль * 104 г/моль = 599 г
Отже, можна добути близько 599 г полістиролу при полімеризації 857 г стиролу з вихідним продуктом 70%.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: irinabalakynetc
Предмет: История,
автор: semenkod7
Предмет: Русский язык,
автор: Meruert246
Предмет: История,
автор: detonaror
Предмет: Математика,
автор: smirnovk369