Предмет: Химия,
автор: uchen888
Помогите срочно!
Яку масу солі і води, необхідно взяти для приготування розчину з масовою часткою
розчиненої речовини сульфата літію 13%. Маса розчину - 36 кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(солі)=400г*0,15=60г
m(H2O)=400г-60г=340г
відповідь:60г солі та 340г води
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: lizavetaygt
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: МХК,
автор: zaaara2708
Предмет: Алгебра,
автор: Jorik153
Предмет: Українська література,
автор: milenazab2