Предмет: Физика,
автор: sevcovroma42
ДАЮ 50 БАЛОВ!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!
Електричний кип'ятильник, ККД якого 75%, за 3 хв передав водi кiлькiсть теплоти 41 кДж. Яка напруга на кип'ятильнику, якщо його опір 12 Ом?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
RR = pl / sn = mc * Дельтаt / U ^ 2S / plnU ^ 2S = mc ( t2 - t1 ) pll = nU ^ 2S / 0,176M Дано : n = 80 % = 0,8s = 0,84мм ^ 2p = 1,1c = 4200Дж / кг * CU = 220ВТ = 20мин = 1200cm ( воды ) = 4кгt1 = 10t2 = 20дельтат = 10Найти I ? Решение : n = mc * дельтаt / UIl = U / mc ( t2 - t1 ) pl = 0,8 * 48400 * 4200 * 10 * 1,1 = 32524,8 / 184800 = 0,176мОвтет :0.176м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: adshaashno1x
Предмет: Другие предметы,
автор: kristinapidperigora
Предмет: Геометрия,
автор: lokiraff5678
Предмет: История,
автор: sonya42714
Предмет: Алгебра,
автор: Anonimchix