Предмет: Химия, автор: ncybort2

Вкажіть об'єм октану, який вступив у реакцію горіння, якщо при цьому виділилось 80 л вуглекислого газу​

Ответы

Автор ответа: pivojpeg
0

Ответ:

Дано:

2C₈H₁₈ + 25O₂ = 16CO₂ + 18H₂O

V(CO₂) = 80 л

V(C₈H₁₈) = ?

Рішення:

V(C₈H₁₈) = n(C₈H₁₈) × Vm = ⅛n(CO₂) × Vm = ⅛(V(CO₂)/Vm) × Vm = ⅛(80 л ÷ 22,4 л/моль) × 22,4 л/моль = 10 г

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: vitaliysmolyaninov2