Предмет: Химия,
автор: ilaboldar390
Розчин масою 50 грам із масовою часткою сульфатної кислоти 7,35% змішали з розчином натрій гідроксиду. Отриманий розчин не змінює забарвлення лакмусу. Обчисліть масу солі в розчині.
Допоможіть!
Ответы
Автор ответа:
1
Щоб вирішити цю задачу, спочатку треба знайти кількість сульфатної кислоти в розчині, використовуючи масову частку.
Маса сульфатної кислоти = 50 г х 7,35% = 3,675 г
Так як розчин нейтральний, можна припустити, що кількість натрій гідроксиду рівна кількості сульфатної кислоти.
Тому маса солі (натрій сульфату) в розчині дорівнює масі сульфатної кислоти:
Маса солі = 3,675 г
Відповідь: маса солі в розчині дорівнює 3,675 г.
Похожие вопросы
Предмет: Экономика,
автор: pililiska
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: AtsushiSakurai7
Предмет: Математика,
автор: natashalicevich
Предмет: Биология,
автор: dimacrate