Предмет: Химия,
автор: heremsultan
Для виготовлення скла приготували суміш, що містить 74 кг кварцового піску. 15 кг погашу К2СО3та 16 кг гашеного вапна. Обчисліть масовi частки оксидiв у виготовле ному склi.
Ответы
Автор ответа:
0
Масові частки оксидiв у виробi можуть бути обчисленi так:
К2СО3 / ( K2СО3 + CaO) = 15 кг / (15 кг + 16 кг) = 48,48%.
CaO / (K2СО3 + CaO) = 16 кг / (15 кг + 16 кг) = 51,52%.
Таким чином, оксид карбону (K2СО3) у склi буде мати 48,48%, а кальцію (CaO) - 51,52%.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: adcentr234
Предмет: Геометрия,
автор: zibrovkambedajske
Предмет: География,
автор: 95ckxph8xg
Предмет: Математика,
автор: gaster1016