Предмет: Химия,
автор: oposum40
яка сіль і якої маси утворюється при взаємодії 2 моль NaOH та 1 моль H3PO4
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:утвориться сіль Na2HPO4 масою 141.96 г.
Объяснение:
Під час взаємодії 2 моль NaOH та 1 моль H3PO4 утворюється одна моль солі Na2HPO4.
Молярна маса Na2HPO4 = 141.96 г/моль.
Тому маса солі, яка утворюється, буде:
m = n × M = 1 моль × 141.96 г/моль = 141.96 г.
Отже, буде Na2HPO4 масою 141.96 г.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Gogolevsky
Предмет: Математика,
автор: 30112975alena
Предмет: Русский язык,
автор: eva510261
Предмет: Химия,
автор: limyr14
Предмет: Українська мова,
автор: nleMale