Предмет: Физика,
автор: ChEmChYk
прошу рішіть задачу З ДАНО
Орел масою 4 кг летить зі швидкістю 2 м/c. Знайдіть кінетичну енергію орла ()
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
4(Дж)
Объяснение:
Дано:
m = 4 кг
v = 2м/с
Ek-?
Розв'язок:
Ek=m*(v)^2/2
Ek=4*(2)^2/2 = 4(Дж)
ChEmChYk:
ДЯКУЮ !!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: kirillparhomenko77
Предмет: Алгебра,
автор: Pystotaa
Предмет: Математика,
автор: zantalavmaria
Предмет: Русский язык,
автор: giwmi