Предмет: Физика,
автор: lizaveren13
Задача 1. Яку потенціальну енергію відносно Землі має тіло масою 100кг на висоті 10м? Дано: Еп -?
Срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Еп = mgh
Еп = 100*10*10 = 10 000Дж = 10кДж
Похожие вопросы