Предмет: Химия, автор: hyshka24

50 г солі міститься у 30 % розчині. яка маса розчину?

Ответы

Автор ответа: Ailinon
0

Ответ:

Маса розчину — 166 г

Объяснение:

Якщо 50 г — це 30% розчину, то 100% розчину = 50 ÷ 30 × 100% = 1,(6) × 100% ≈ 166 г

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: marinazhitnik1
Предмет: Русский язык, автор: lonskijaroslav
Предмет: Математика, автор: colupaevewan228