Предмет: Литература, автор: Superpulka1

Розвиток мовлення. Твір-роздум

прошу тут 2 темы:
1. Чи актуальні на сьогодні попередження Рея Бредбері? Чому?
2. Людяність, добро, милосердя, чи важливі ці слова для нашого життя? ( на прикладі прочитаних творів).

очень надо

Ответы

Автор ответа: dashabkogf
1

●Чи актуальні на сьогодні попередження Рея Бредбері? Чому?●

Коли ми починаємо досліджувати твори Рея Бредбері, ми пізнаємо його пророчі думки про майбутнє. Багато з його попереджень про страшний вплив технологій та соціальних процесів на майбутнє до наших днів стали реальністю.

У наш час, коли так багато нових технологій і нових продуктів з'явилися на ринку, у нас є сталий потік інформації, інтернет з'єднує нас з різних кінців світу, і з'являється все більше штучного інтелекту, актуальність попереджень Бредбері тільки підсилюється.

Бредбері висловлював обурення, коли його твори були заборонені в деяких країнах. У наш час заборона книг та обмеження у свободі слова можуть не бути настільки загрозливими, як то було в його часи. Проте, фалшива інформація, що розповсюджується в мережі, може виникнути інші проблеми, які можуть мати негативний вплив на життя людей.

Отже, я вважаю, що технології можуть допомогти нам знайти нові можливості та сприйняти світ з іншої точки зору, але важливо не допустити, щоб технології керували нашими життями і втратити нашу особистість. Ми маємо використовувати технології нашою перевагою, а не допускати їх зловживання. Тому попередження Бредбері надзвичайно важливі, і наше завдання полягає в постійному навчанні, самовдосконаленні та збереженні гуманізму в цифровій епохи.


Superpulka1: спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: robloksda92
«Повість минулих літ» про зовнішню політику Святослава
1. Установіть хронологічну послідовність подій, про які йдеться в уривках з Історичного джерела. 2.Зробіть висновок про те, як ставиться автор літопису до князя Святослава.
A. Сказав Святослав матері своїй і боярам своїм: «Не любо мені є в Києві жити. Хочу жити я в переяславці на Дунаї, бо то є середина землі моєї. Адже там усі добра сходяться із Греків - паволоки, золото, вино й овочі різні, а з Чехів і з Угрів – срібло й коні, із Русі ж – хутро, і віск, і мед, і челядь».
Б. І рушив Святослав на греків, і вийшли вони супроти Русі. І коли побачили це руси, то убоялися вельми множества воїв (воїнів). І мовив Святослав: «Уже нам нікуди дітись, а волею і неволею доведеться стати насупроти. Тож не осоромимо землі Руської, а ляжемо кістьми, тут, бо ж мертвий сорому не зазнає. Якщо ж побіжимо ми, - то сором нам.Тож не втечемо, а станемо кріпко, і я перед вами піду. Якщо моя голова ляже, - тоді самі подумайте про себе». І сказали вої (воїни): «Де голова твоя ляже, там і наші голови ми зложимо»
B. Рушив Святослав на Дунай на болгар, і в битві одолів Святослав болгар. І взяв він вісімдесят городів по Дунаю, і сів, князюючи, тут, у городі Переяславці, і беручи данину з греків.
Г. І послали кияни гінця до Святослава, говорячи: «Ти, княже, Ти, княже, чужої землі шукаєш і чужої землі шукаєш і дбаєш про неї, а свою полишив. Нас же мало не взяли печеніги, і матір твою, і дітей твоїх. Якщо ти не прийдеш, не оборониш нас, - то таки нас візьмуть. Чи тобі не жаль отчини своєї, і матері, що стала старою, і дітей своїх?» Це почувши, Святослав швидко сів на коней з дружиною своєю, і прибув до Києва, і цілував матір свою, і дітей своїх, і журився тим, що сталося од печенігів. Д. Рушив Святослав на хозар. Почувши ж про це, хозари вийшли супроти з князем своїм, каганом. Зступилися війська битися, і сталася битва межи ними, одолів Святослав хозар і город Їхній ї-столицю Ітіль і город Білу Вежу взяв. І прийшов до Києва.
Е. У 2001 р. У Дніпрі біля о. Хортиця мешканець м. Запоріжжя знайшов меч, виготовлений у Західній Європі (про що говорить напис) у середині X ст. Інкрустоване сріблом та іншими кольоровими металами руків’я свідчить, що меч, ймовірно, належав комусь із військової верхівки чи найближчого оточення князя. Фахівці припускають, що зброя Фахівці припускають, що зброя могла належати Святославові.​