Предмет: Физика,
автор: annaacina61
Визначити силу тяжіння що діє на 10л води
Ответы
Автор ответа:
0
| СІ
V = 10 л |= 0,01 м³
ρ = 1000 кг/м³ |
g = 9.8 Н/кг |
---------------------------|
Fтяж - ? |
Розв'язання:
Fтяж = m·g
Знайдемо масу води: m = ρ·V = 1000·0,01 = 10 кг, тоді
Fтяж = 10·9.8 = 98 H
Відповідь: 98 H
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kittiket228
Предмет: Русский язык,
автор: Elik805
Предмет: Математика,
автор: valeriapon
Предмет: Математика,
автор: alekseyyt60
Предмет: Українська література,
автор: Аноним