Предмет: Химия,
автор: maksikbaksik23
При горінні форфору утворилося 355 г форфор (V) оксиду. Визначте, масу кисню, який вступив у реакцію.
redkinmiroslav:
Ты кто???
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
4P + 5O₂ = 2P₂O₅
m(P₂O₅) = 355 г
m(O₂) = ?
Рішення:
m(O₂) = n(O₂) × M(O₂) = 5/2n(P₂O₅) × M(O₂) = 5/2(m(P₂O₅)/M(P₂O₅)) × M(O₂) = 5/2(355 г ÷ 142 г/моль) × 32 г/моль = 200 г
maksikbaksik23
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: anastasiovezko42012
Предмет: Физика,
автор: varvaraprusskaya
Предмет: Литература,
автор: bekmetovasutovasvetl
Предмет: Алгебра,
автор: kirill2272017