Предмет: Химия, автор: alexdudnik321

Вирішити задачу

Дано:
M (р-ну)= 300г
W (р.р.)= 30%
M (реч.)=?
M (Н 2 О)=?

Ответы

Автор ответа: mmjuliaaa1
2

Відповідь:Для того, щоб вирішити задачу, необхідно знати, що:

Р-н (розчин) - це суміш речовин у рідкому вигляді;

Р.р. (розчинність) - це властивість речовини розчинятися в певній кількості розчинника при даній температурі і тиску;

Сума мас речовин у розчині дорівнює масі розчинника і розчиненої речовини.

Отже, маса розчину (M(реч.)) буде дорівнювати сумі маси розчинника (W(р.р.)) та розчиненої речовини (M(Н2О)).

За умовою задачі маса розчинника (р-ну) M(р-ну) = 300 г. Також відомо, що розчинність речовини (W(р.р.)) дорівнює 30%. Отже, якщо маса розчину становить 100%, то маса розчиненої речовини буде 70%, тобто:

M(реч.) = W(р.р.) * M(р-ну) = 0,3 * 300 г = 90 г

Для того, щоб знайти масу води (M(Н2О)) у розчині, необхідно відняти масу розчиненої речовини (90 г) від загальної маси розчину (M(реч.)):

M(Н2О) = M(реч.) - M(реч.) = 300 г - 90 г = 210 г

Отже, відповідь: M(реч.) = 90 г, M(Н2О) = 210 г.

Можливо якісь значення не правильні, але відповідь правильна

Автор ответа: oleksijdzubenko499
1

Ответ:

чувак задача на 2 дії ....

Постав найкращу пж

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: PEWAJlA