Предмет: Физика, автор: kseniaillarionova200

визначте вагу тіла масою 1000 грам на полюсі і на екваторі, вважати, що радіус землі дорівнює 6400 км​

Ответы

Автор ответа: kylkayogurt
1

Відповідь:

63,264Н;62,428 Н

Пояснення:

Для тіла масою 1000 г на полюсі:F = 0,001 кг * 9,81 м/с² * 6400 000 м = 63,264 Н

Для тіла масою 1000 г на екваторі:F = 0,001 кг * 9,81 м/с² * (6400 + 21,36) км * 1000 м/км = 62,428 Н

Похожие вопросы
Предмет: Психология, автор: Аноним