1.Що таке щастя і як його досягти?
2.Яким чином вирішувати етичні дилеми?
3.Чи є вільна воля і як вона пов'язана з нашими діями?
4.Яке значення має наша індивідуальність та як вона впливає на нашу сприйнятливість до світу?
5.Що таке знання і як воно пов'язане з нашою спроможністю розуміти світ?
Ответы
Ответ:
1. Щастя – це стан цілковитого задоволення життям; вияв радості від спілкування з рідними, близькими; успіх, удача. Щастя – поняття моральної свідомості, що позначає стан людини, який найбільше відповідає внутрішній задоволеності повнотою й осмисленістю життя, здійсненням свого людського призначення.
2. Щоб краще представити це питання, ми вивчили думки Леонардо Амая, психолога та професора програми психології Університету дель Росаріо, та Вільсона Ерери, директора магістра філософії, що належить до того ж університету; обидва оцінюють професійну етичну дилему під об'єктивом психології і навчають нас за допомогою простих кроків, як підходити до етичної дилеми:
- Думайте холодно: Кожного разу, коли буде розглядатися тема цього типу, компоненти бесіди повинні повністю знаходитись в межах невісцеральної поведінки, таким чином забезпечуючи, щоб передача повідомлення була набагато поважнішою та приємнішою для кожного.
- Не приймайте рішення, не розглянувши їх попередньо: Незалежно від того, чи це професійна дилема, яка стосується третіх осіб, чи рішення є повністю особистим, можливі ризики, наслідки та перемоги, які принесе ця етична дилема, слід враховувати у всіх випадках.
- Оцініть усі можливі рішення: Усі рішення повинні оцінюватися на основі консенсусу з третіми сторонами, щоб загальний добробут не зачіпався на 100%.
3. Свобода. Незалежність. Воля… Бажаний стан, омріяні відчуття. Вперше дитина хоче бути незалежною, коли відпускає руку дорослого і урочисто проголошує: Я сам. Потім формується потреба мати власну точку зору, ще пізніше фінансову незалежність. Так відбувається становлення особистості. Держава теж живий організм, який проходить аналогічні стадії розвитку.
4. Особистість є об’єктом вивчення різних наук – філософії, соціології, етики, біології, педагогіки, психології тощо. Розумінню природи особистості сприяють література, музика, образотворче мистецтво. Особистість відіграє значну роль у вирішенні політичних, економічних, культурних, наукових, технічних проблем, загалом у піднесенні рівня людського буття.
5. Знання - це інформація та навички, які людина набуває завдяки своїм розумовим здібностям.
Знання набуваються завдяки здатності людей ідентифікувати, спостерігати та аналізувати факти та інформацію, яка їх оточує. Завдяки своїм пізнавальним здібностям він отримує їх і використовує на свою користь. Знання, як такі, є дуже широким терміном, вони можуть бути практичними або теоретичними, крім того, що вони мають численні галузі та області.
Можна сказати, що він обмежений. Але як доступний для вивчення ресурс він необмежений. Тобто, людський розум, якщо він обмежений різними факторами обмеженими знаннями, жодна людина не знає всього про якусь область. З іншого боку, наявні ресурси та інформація, які можна вивчити, можна вважати необмеженими, оскільки в кожній дисципліні є незліченна кількість знань, схильних до вивчення.
Объяснение:
Как-то так..