Предмет: Химия,
автор: Аноним
Зробити у вигляді задачи Виготовте водний розчин цукру з масовою часткою розчине- нот речовини 8%, узявши для цього воду об'ємом 184 мл.
срочноооооо даю 100 баловв
срочнооооооооо даю 100 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(Н2О) = 184 мл
ρ = 1 г/мл
w = 8 % = 0,08
Найти: m(цукру) - ?
Визначимо масу розчину:
m(р-ну) = V(Н2О) * ρ = 184 * 1 = 184 г
Якщо масова частка речовини 8 % , то масова частка води складає:
100% - 8 % = 92%
Складемо пропорцію:
х г - 8 %
184 г - 92 %
х = 184 * 8% : 92% = 16 г маса цукру
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nikaggvdhu
Предмет: Математика,
автор: tayusikbelokopytova
Предмет: Математика,
автор: n0H
Предмет: Обществознание,
автор: lilyayermenko
Предмет: Математика,
автор: natasazulikova