Предмет: Химия,
автор: tiumix
Помогите пожалуйста! Обчисліть масову частку солі у розчині , якщо розчинили 20г солі у 120 г води.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(солі) = 20 г
m(води) = 120 г
Знайти:
ω(солі) - ?
Розв'язання:
1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 20 + 120 = 140 г;
2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 20 * 100% / 140 = 14,3%.
Відповідь: Масова частка солі становить 14,3%.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ovsannikovivan248
Предмет: Математика,
автор: veronikadyjak
Предмет: Химия,
автор: csgokpyt12345
Предмет: Биология,
автор: sendeckatana
Предмет: Литература,
автор: ivansvetkin96831