Предмет: Физика, автор: Аноним

5. Кулька масою 20 г випущена з лука вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с з рiвня землі. Визначить кінетичну енергію стріли на висоті 15 м. Опором повітря знехтувати.​

Ответы

Автор ответа: kylkayogurt
1

Відповідь:

2,94 Дж

Пояснення:

Epот = 0,02 кг * 9,8 м/с² * 15 м = 2,94 Дж

Eкін = Epот = 2,94 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: asdfadadad228
Предмет: Математика, автор: imelnik193
Предмет: Қазақ тiлi, автор: nikitatisenko59
Предмет: Математика, автор: olkafomina79