Предмет: Физика, автор: Аноним

Потужність двигуна поздовжньо-стругального верстата 7,36 кВт. Яку роботу виконує двигун верстата за 10 хв?


ВикаБач: A=W*t=7360*(10*60)=4416000дж=4,4Мдж

Ответы

Автор ответа: Cohendd
1

Дано: мощность Р=7360 Вт; время t=10*60=600 c.

Работа А=Рt=7360*600=

4416000 Дж=4,4 МДж. М(мега)=1000000. Миллион.

Похожие вопросы