Предмет: Химия,
автор: kirillka260974
Помогите пожалуйста !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Спочатку треба знайти масу всього розчину:
маса розчину = маса води + маса солі = 350 г + 70 г = 420 г
Далі, масова частка солі в розчині:
масова частка солі = (маса солі ÷ маса розчину) × 100% = (70 г ÷ 420 г) × 100% ≈ 16.67%
Тоді масова частка цукру в розчині дорівнює 100% – 16.67% = 83.33%. Отже, масова частка цукру в розчині становить близько 83.33%.
Похожие вопросы