Предмет: Физика,
автор: v1cwzllio
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ❣️
Літак, маса якого дорівнює 100 т піднявся на висоту 1 км, набравши при цьому швидкість 200
м/с. Яка його механічна енергія відносно Землі? Відповідь надайте МДж.
СРОЧНО!! даю 50 баллів.
Пишіть одразу дано і рішення!
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
2 980 000 000 Дж.
Объяснение:
Дано:
m - маса літака
v - швидкість літака.
- розвязок:
Кінетична енергія обчислюється за формулою:
K = (1/2)mv^2
K = (1/2) * 100000 кг * (200 м/с)^2 = 2 000 000 000 Дж
P = mgh
P = 100000 кг * 9,8 м/с^2 * 1000 м = 980 000 000 Дж
Отже, механічна енергія літака відносно Землі складає:
E = K + P = 2 000 000 000 Дж + 980 000 000 Дж = 2 980 000 000 Дж.
magicmusicprofive:
/ - ДРОБЬ!!, ^ - степень!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: a70795004
Предмет: Литература,
автор: Anonimus22817
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: rahmatillo65