Предмет: Физика, автор: pupil7g1574

яку силу потрібно прикласти щоб утримати під водою залізний сейф масою 258 кг та об'ємом 0,02м3?

Ответы

Автор ответа: magicmusicprofive
3

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі ми можемо скористатися законом Архімеда, який стверджує, що на тіло, занурене в рідину, діє сила, що дорівнює вазі рідини, яку воно витісняє.

Об'єм витісненої рідини буде дорівнювати об'єму сейфа, тобто 0,02 м3. Маса рідини, яка витісняється, залежить від її щільності. Припустимо, що це вода з щільністю 1000 кг/м3. Тоді маса рідини дорівнюватиме:

м = ρV = 1000 кг/м³ * 0,02 м³ = 20 кг

Тобто, щоб утримати залізний сейф масою 258 кг під водою, потрібно прикласти силу, що дорівнює вазі витісненої рідини:

F = m*g = 20 кг * 9,8 м/с² ≈ 196 Н

Отже, потрібно прикласти силу близько 196 Н, щоб утримати сейф під водою.

Объяснение:


pupil7g1574: Боже,спасибо тебе огромное!!
sokolenkokirill26: ето неправильно
lutenkokarina: А как правильно?
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: valitskiy05