Предмет: Физика, автор: ilomy

ФИЗИКА ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА. ДАЮ 60 БАЛЛОВ

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sumtsovmax10
0

Якщо опір кожного резистора дорівнює 6 Ом, то для знаходження загального опору мережі резисторів можна скористатися формулою для підключення резисторів паралельно:

1/R = 1/R1 + 1/R2 + 1/R3 + ...

Для двох резисторів ця формула має вигляд:

1/R = 1/R1 + 1/R2

Підставляємо значення опорів:

1/R = 1/6 Ом + 1/6 Ом = 2/6 Ом

Скорочуємо дріб:

1/R = 1/3 Ом

Отже, загальний опір мережі резисторів дорівнює 3 Ом


ilomy: каким образом так быстро
Похожие вопросы