Предмет: Физика,
автор: polishycmakson
Яка виштовхували на сила діє на тіло обємом 0,8 що повністю занурене у воду
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
V=0,8 м³;
Fa=pgV=1000*10*0,8=8000 Па.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: plecunkatrin
Предмет: Математика,
автор: babymoxi92
Предмет: Математика,
автор: ilxomgofurov0
Предмет: Геометрия,
автор: wargamingzolotopremi
Предмет: Русский язык,
автор: 80jgdfssumkhdfus777