Предмет: Физика, автор: hurieievo

срочно

№ 1. Тіло масою 2 кг підняли на висоту 15 м над Землею. Чому дорівнює кінетична енергія тіла у момент удару об Землю?

№ 2. Тіло масою 800 г перебуває на висоті 10 м від Землі. Визначте потенціальну та кінетичну енергію тіла на висоті 4 м від Землі. Опір повітря не враховувати.

№ 3. Хлопчик на санях спускається з гори висотою 20 м. Визначити швидкість хлопчика в кінці спуску. Тертям знехтувати.

№ 4. Тіло вільно падає з висоти 30 м. Яка його швидкість на висоті 15 м над Землею? Яка його швидкість у момент падіння на Землю

ДАЮ 40 БАЛОВ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: lvv9136
3

Ответ:

Объяснение:

1. m=2 кг;

h=15 м;

Ek ? Ek=Еп =mgh=2*10*15=300 Дж.

2. m=800 г;

h max=10 м;

h=4 м;

Ек,. Еп ? Ек+Еп=Еmax=пmgh max=

0,8*10*10=80 Дж, Eп=mgh=0,8*10*4=

32 Дж, Ек=80-32=48 Дж.

3. h=20 м,

V ? V=√(2*Еп/m)=√(2*m*g*h/m)=

√(2*g*h)=√(2*10*20)=20 м/.

3. h m=30 м,

h=15 м,

V m, V1 ? V m=√(2*g*h )=√(2*1030*30)=

24,5 м/с, V1=√(2*10*15)=17,3 м/с.


mazelov: Помогите пожалуйста с физикой
mazelov: буду очень благодарен если поможете
mazelov: задание у меня в профиле
Похожие вопросы