Предмет: Физика, автор: Yeahitsme

ТЕРМІНОВО!!!

При сталому тиску 1,2 * 10^5 Па об'єм газу збільшився на 5 * 10^-3 м^3, причому йому надали 1500 Дж теплоти. На скільки змінилась внутрішня енергія газу?

Ответы

Автор ответа: tereshenkoromka
3

Ответ:

Объяснение:W = PΔV,

де W - робота, P - тиск, ΔV - зміна об'єму газу.

Також ми можемо використати першу законом термодинаміки:

ΔU = Q - W,

де ΔU - зміна внутрішньої енергії, Q - теплота, W - робота.

Ми можемо визначити роботу, що виконується на газі за допомогою формули:

W = PΔV = (1,2 * 10^5 Па) * (5 * 10^-3 м^3) = 600 Дж.

За умовою, газу було надано 1500 Дж теплоти, тому:

Q = 1500 Дж.

Тоді з першого закону термодинаміки ми можемо визначити зміну внутрішньої енергії:

ΔU = Q - W = 1500 Дж - 600 Дж = 900 Дж.

Таким чином, зміна внутрішньої енергії газу дорівнює 900 Дж.


Yeahitsme: Дякую
Похожие вопросы