Предмет: Химия,
автор: limon4126
Обчисліть масу Хлору в 0,8 моль токсичної органічної речовини складу С12Н4Cl6.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Маса хлору ≈ 170,1744 г.
Пояснення:
Мольна маса хлору (Cl) дорівнює його атомній масі, яка становить 35,453 г/моль.
Далі, маємо 0,8 моль токсичної органічної речовини складу C12H4Cl6.
Оскільки в молекулі C12H4Cl6 міститься 6 атомів хлору, маса хлору в одній молі токсичної органічної речовини складу C12H4Cl6 буде дорівнювати 6 * 35,453 г/моль = 212,718 г/моль.
Тепер можна обчислити масу хлору в 0,8 моль токсичної органічної речовини:
Маса хлору = мольна маса хлору * кількість молей = 212,718 г/моль * 0,8 моль ≈ 170,1744 г.
limon4126:
Велике дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: sashko777pro
Предмет: Литература,
автор: svetlanaisenko56
Предмет: Литература,
автор: skirpakira
Предмет: География,
автор: alinalove6b
Предмет: География,
автор: wikasergey