Предмет: Физика,
автор: mikolan690
3. Для виготовлення котушки потрібен ніхромовий дріт з площею поперечного перерізу 0.5 мм2 та опором 500 Ом. Якої довжини дріт треба взяти?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 227м
Объяснение:
Дано:
S=0,5мм²
R=500 Ом
ρ=1,1 Ом*мм²/м
------------------
l-?
R=ρl/S, где:
ρ-удельное сопротивление стали;
l-длина проводника;
S-площадь поперечного сечения проводника.
Отсюда;
l=RS/ρ=500*0,5/1,1=227м
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: oleksandrakryvosheia
Предмет: Другие предметы,
автор: Arushkn1
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: fhkgfdhjft
Предмет: География,
автор: caramelcalin9
Предмет: Математика,
автор: DevohkaTop