Чому реформаторська політика видатних правителів Індії та Персії давали лише тимчасовий результат?
Ответы
Объяснение:
Вважається, що сучасні люди (в анатомічному сенсі) вперше мігрували на територію Індійського субконтиненту приблизно 73000-55000 Років тому. Перехід від збиральництва до землеробства і скотарства почався в Південній Азії близько 7000 до н. е. Одомашнення пшениці і ячменю почалось на території сучасного Белуджистану, за яким швидко розпочалось одомашнення кіз, овець і великої рогатої худоби.
До 4500 до н. е. осіле життя стале більш широко поширене і в кінцевому підсумку перетворилося В цивілізацію долини Інду, ранню цивілізацію Стародавнього світу, сучасну з Давнім Єгиптом і Месопотамією. Ця цивілізація процвітала між. 2500 до н. е. і 1900 до н. е. на території сучасного Пакистану і північно-західній Індії, і була відома своїм міським плануванням, будинками 3 обпаленої цегли, продуманим дренажем і водопостачанням.
На початку другого тисячоліття до н. е. зміна клімату, яка супроводжувалася постійною посухою, призвела до занепаду міських центрів цивілізації долини Інду. Населення міст розселяється в невеликих селах і на північному заході та змішується з індоарійських племенами, які переселилися в цей район в результаті кількох хвиль міграції, також викликаних наслідками цієї зміни клімату.
Ведичний період був відзначений написанням Вед, великих збірок гімнів деяких арійських племен, чия релігійна культура, завдяки синтезу з існуючими раніше релігійними культурами субконтиненту, породила індуїзм. Кастова система, яка створювала ієрархію священиків («брагманів»), воїнів («кшатріїв») і вільних селян («вайшіїв»), але виключала корінні народи, Виникла пізніше в цей період. До кінця періоду, приблизно в шостому столітті до нашої ери, сталася друга урбанізація консолідацією малих королівств (джанапад) у більші держави (магаджанапади). Ця оновлена урбанізація призвела до появи нових аскетичних рухів, у тому числі джайнізму і буддизму, які кинули виклик ортодоксальності ритуалів і породили нові релігійні концепції. Автор не я.
Ответ:
Объяснение:
Реформаторська політика видатних правителів Індії та Персії, як правило, давала тимчасовий результат через кілька причин.
По-перше, реформаторські зусилля можуть бути суперечливими і невідповідними інтересам різних груп населення. Часто реформи, спрямовані на покращення життя, можуть нашкодити іншим групам. Наприклад, реформи, спрямовані на розширення прав жінок та меншин, можуть суперечити інтересам консервативних релігійних лідерів, які бояться втратити свій вплив.
По-друге, реформаторські зміни можуть бути складними і дорогими, що може призвести до тимчасових успіхів, але на довгий термін вони можуть бути недостатніми. Наприклад, реформи, спрямовані на покращення економічного стану, можуть підвищити життєвий рівень на короткий термін, але якщо не знайдуться додаткові ресурси, щоб забезпечити стійкий розвиток, ефект від реформ може вирватися з-під контролю.
По-третє, реформаторські зміни можуть бути суперечливими з національними ідеалами та традиціями. Наприклад, реформи, спрямовані на покращення освіти та здоров'я, можуть бути протиставлені ідеям релігійної чи культурної інакшості, що може викликати протести та опір.