Предмет: Химия,
автор: angelinagoluba
визначити масу натрій сульфату, який утвориться, якщо відбулася реакція між сульфатною кислотою та натрій хлоридом кількістю речовини 7 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:сульфатна кислота- (H2SO4)
натрій хлорид- (NaCl)
H2SO4+2 NaCl=Na2SO4 +2 HCl
Пояснення:1.)Знайдемо масу NaCl за формулою:
m = n * M
де n - кількість речовини, M - молярна маса.
n(NaCl) = 7 моль
M(NaCl) = 58.44 г/моль
m(NaCl) = 7 моль * 58.44 г/моль = 409.08 г
Отже, маса NaCl дорівнює 409.08 г.
2.)За рівнянням реакції видно, що для утворення 1 моля Na2SO4 потрібно 2 моля NaCl. Тому кількість речовини Na2SO4 також дорівнюватиме 7 моль.
3.)Знайдемо масу Na2SO4 за формулою:
m = n * M
де n - кількість речовини, M - молярна маса.
M(Na2SO4) = 142.04 г/моль
m(Na2SO4) = 7 моль * 142.04 г/моль = 994.28 г
Відповідь:994.28г
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: lev13lnr
Предмет: Физика,
автор: bogbekovruslan968
Предмет: Литература,
автор: v1ad1310
Предмет: Українська мова,
автор: ivan19gamorya
Предмет: Українська мова,
автор: Nadiy980