Предмет: Химия,
автор: ElinaBezrukava
Обчислити масу розчиненої речовини й об'єм води, які необхідні для приготування 250 г розчину кухонної солі з масовою часткою солі 4 % ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 250 г
w(солі) = 4%
Найти: m(солі) - ? m(Н₂О) - ?
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 250 * 4% : 100% = 10 г
m(Н₂О) = m(р-ну) - m(солі) = 250 - 10 = 240 г
Густина води : ρ(Н₂О) = 1 г/мл
Об'єм води: V(Н₂О) = m(Н₂О) / ρ(Н₂О) = 240/1 = 240 мл
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: respektu98
Предмет: Химия,
автор: expetthe
Предмет: Українська література,
автор: Demonnaaa
Предмет: Обществознание,
автор: alinavaso