Предмет: Физика, автор: mariaolenyk1962

Байрактар ТВ2, маючи масу 560 кг, розвиваючи швидкість руху 216 км/год летить на висоті 5,5 км. Якою є повна енергія байрактара на цій висоті? Відповідь запишіть у кДж.​

Ответы

Автор ответа: acergame323
0

Ответ:

44 066 272 Дж

Объяснение:

Для визначення повної енергії байрактара нам знадобиться врахувати його кінетичну та потенційну енергії.

Кінетична енергія Eк визначається за формулою:

Eк = (m*v^2)/2,

де m - маса байрактара, v - швидкість руху.

Підставляємо в формулу дані з умови:

Eк = (560 кг * (216 км/год)^2)/2

Переведемо швидкість з км/год в м/с (1 км/год = 0,27778 м/с):

Eк = (560 кг * (216 * 0,27778 м/с)^2)/2

Eк = 13 187 472 Дж

Тепер визначимо потенційну енергію Еп за формулою:

Еп = mgh,

де m - маса байрактара, g - прискорення вільного падіння (9,81 м/с^2), h - висота.

Підставляємо в формулу дані з умови:

Еп = 560 кг * 9,81 м/с^2 * 5,5 км * 1000 м/км

Еп = 30 878 800 Дж

Отже, повна енергія байрактара на висоті 5,5 км складається з кінетичної та потенційної енергій і дорівнює:

E = Eк + Еп = 13 187 472 Дж + 30 878 800 Дж = 44 066 272 Дж.

Відповідь: 44 066 272 Дж (у кілоджоулях).

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vovamedvet544
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Gavno0466
Предмет: Окружающий мир, автор: detskiysad25matreshk