Предмет: Физика,
автор: MirikChuvirik
.В електричному колі зображеному на рисунку опір кожного резистора 10 Ом. Знайдіть опір у колі. СРОЧНО ДАМ 60 БАЛЛОВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 27,5 Ом
Объяснение:
R1=R2=R3=R=R5=R6=10 Ом
----------------
R-?
Rэкв3,4,5,6=R3*(R4+R6+R5)/(R3+R42+R6+R5)=10*(10+10+10)/(10+10+10+10)=7,5 Ом
R=R1+Rэкв3,4,5,6+R2=10+7,5+10=27,5 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sandalovasof
Предмет: Химия,
автор: sofijfuhfu
Предмет: Українська література,
автор: illjashlabchuk
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: dasha0715