Предмет: Физика,
автор: Аноним
7. М'яч кинули вертикально вгору зі швидкі- стю 8 м/с. Визначте, на який висоті швид- кість руху м'яча зменшиться вдвічі. Опором повітря знехтуйте.
8. На рисунку подано графік залежності швид- кості руху вантажівки масою 4 т від часу. Визначте кінетичну енергію вантажівки че- рез 15 с після початку спостереження.
5.Каміння масою 500г кинули вертикально вгору зі швидкістю 20м/с.Визнаяте кінетичну і потенціальну енергії каміння на висоті 10м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
7)1,6 м
Объяснение:
Ответ:
7)Е'кин=0,5*m*V^2=32m
Eпот=Е'кин/2=16m=mgh
h=16/10=1,6м
8)Е = 4000*3,75^2 / 2 = 28128 Дж
5) Дано:
m = 500 г = 0,5 кг
g = 10 Н/кг
v₀ = 20 м/с
h =10м
Найти:
Ek=? Ep = ?
Ep= mgh
Ek = mv²/2
s = (v² -v₀²) / 2g
Ep = 0,5 кг×10 Н/кг × 10 м = 50 Дж
Найдем скорость на высоте 10 метров.
10 = (v² - 20²) / 2×(-10Н/кг) ( берем g отрицательное, т.к камень летит вверх)
-200 = v²- 400
v² = 200(м/с)²
Ер = mv²/2 = 0,5 кг ×200 (м/с)² / 2 = 50 Дж
Ответ: Ек =Ер =50 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kurakinaanastasia44
Предмет: Английский язык,
автор: hxd576947j
Предмет: Химия,
автор: sofia8185
Предмет: Математика,
автор: alenashashko85