Предмет: Химия,
автор: siokjfvvv3345
Розчин масою 600 грамів з масовою часткою цукру 15% розбавили 200 мл води. Яка масова частка цукру в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
11,25%
Объяснение:
Дано:
маса (розчину)=600г
w1(цукру)=15%
маса(води що додали)=200мл
Знайти:
w2(цукру)-?
600+200=800(г)– маса нового розчину;
15%×600=90(г) цукру всього у розчині;
w2= 90/800×100%=11,25%
Сподіваюся допомогла
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: angelinapincuk03
Предмет: Другие предметы,
автор: ivanbogun201155
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: kristina30