Предмет: Химия, автор: sbb91467

З крохмалю масою 81 г добули глюкозу. Вкажіть, яку масу срібла можна добути при взаємодії одержаної глюкози з аміачним розчином аргентум (І) оксиду.​

Ответы

Автор ответа: maslennikovasneza
1

CH2OH - (СНОН)4 - СОН + Ag2O = СН2ОН – (CHOH)4-COOH + 2Ag

n(глюкоза)=81/180=0.2 моль

в соответствии со стехиометрией выделится в два раза больше серебра, т.е. 0.4 моль, а это 0.4*108=43.2 г

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: pypsikchek