Предмет: Физика,
автор: dianaa20
Знайдіть, яку кількість енергії витрачає електрична лампочка, потужність якої 100 Вт за 20 днів, якщо вона світиться 5 годин на добу.
записати дано та розвязання
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Дано:
Р=100Вт
t=20днів
Знайти: Яку кількість енергії витрачає електрична лампочка
Розв'язання
20×5=100 годин
Далі для знаходження кількості енергії можна скористатися формулою:
Енергія = Потужність * Час
Підставляємо дані:
Енергія = 100 Вт * 100 год = 10 000 Вт*год або 10 кВт⋅год
Відповідь: Кількість енергії витрачає електрична лампочка становить 10 000 Вт*год або 10 кВт⋅год.
Пояснення:
dianaa20:
а чому не використовуємо данні 5 годин на добу?
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: ssssdsdsdsd
Предмет: Другие предметы,
автор: NastyaPlay5
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mansuromirserik0
Предмет: Биология,
автор: kornienkoandrej19
Предмет: Беларуская мова,
автор: privas0