Предмет: Физика, автор: chernechenkosofi

Потужність двигуна трактора становить 120 кВт. Яку силу тяги розвивае трактор, якщо швидкість його руху дорівнює 5 м/с?

Ответы

Автор ответа: dyshliukd
2

N = Fv

F = N / v

F = 120000 Вт / 5 м/с = 24000 Н = 24 кН

Похожие вопросы