Предмет: Химия, автор: vikakrepak2

25г солі змішали з 100г води. Визначить масову частку солі в утвореному розчині​

Ответы

Автор ответа: scamer2000
1

Ответ:

Объяснение:

масова частка солі = 25 г / (25 г + 100 г) = 0,2 = 20%

Відповідь: 20%.

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: elizaveta6767
Предмет: Химия, автор: fyndyrkadyrka
Предмет: Музыка, автор: damirdebil123321