Предмет: Литература, автор: gamestawer228

Допоможіть будь ласка!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: katealferova0
1

Ответ:

1)Кожен із персонажів є художнім типом: Журден — тип міщанина, втілення марнолюбства; Дорант — лицемірний і цинічний дворянин; пані Журден — тип сварливої дружини; Ков'єль — розумний і кмітливий слуга; Клеонт — тип благородної людини, яка понад усе ставить честь і кохання.

2)Мелетія Смотрицького, Симеона Полоцького, Митрофана Довгалевського, Івана Величковського, Стефана Яворського, Феофана Прокоповича.

3)поет Франсуа де Малерб, драматурги П'єр Корнель, Жан Расін, Жан-Батіст Мольєр, романістка Мадам де Лафаєт, письменники-афористи Франсуа де Ларошфуко, Жан де Лабрюєр, байкар Жан Лафонтен, пізніше — просвітники Вольтер, Жан-Жак Руссо

4)День ніч. Любов. Вогонь і лід. Небеса. Великий й малий.

5)Сатира-гостра критика чогось,окремих осіб,з висміюванням

6)Мольєр висміяв пихатість та довірливість Журдена, а з другого - підлість та нечесність інших персонажів

7)Висока комедія – комедія, в якій на тлі серйозної життєвої ситуації показані сатиричні і комічні персонажі

8)<< високі>> жанри (епопея,трагедія,ода), що мають втілювати державні чи історичні події, діяння монархів, полководців, міфологічних персожажів, і <<низькі>>  жанри (сатира,байка,комедія), призначенні для зображення повсякденого життя пересічних людей із середнього стану!

9)Пан Журден — багатий буржуа, котрий соромиться свого походження і хоче потрапити до вищого товариства. Він вважає, що за гроші можна купити все — і знання, і аристократичні манери, і любов, і титули, і посади. Журден наймає вчителів, які навчають його правилам поведінки у світському товаристві та основам наук.

10)Бароко відрізняється від класицизму динамічними формами, в той час як класицизму характерні стрункість та точність, рівновага всіх деталей За основу бароко бере – розкіш, пишність, пихатість, багатство обробки та блиск. В основі ж класицизму панує стриманість та простота в лініях, декор використовується дуже акуратно

11)Цей образ ввібрав в себе протилежні почуття, думки та характери. Тобто письменник використав засіб який називається антитеза. (Антитеза - протиставлення явищ, понять, почуттів, думок, характерів)

12)Про що ж ця комедія? Про людей, про характери, про чесність та здоровий глузд

Объяснение:


gamestawer228: Спасибо большое!❤️
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: guldanazh0072