Предмет: Физика, автор: atamangaqqq

9. Електрон рухається по колу в однорідному магнітному полі напруженістю 10 А/м. Обчислити період обертання електрона.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Shadow012874
0

Ответ:

T=2nm/Bq

В=ннон, Но=4п*10^(-7)Гн/м

m=0,9*10^(-30) кг

q=1,6*10^(-19) Кл

T=2пт/ицHq = 2*0,9*10^(-30)/ 4п*10^(-7)*10^4°1,6*10^(-19)=2,8*10^(-9)=2,8 нсек

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: pandaissigma