Предмет: Физика,
автор: Margara1
допможіііть будь ласка
3) Тіло масою 5,5 кг рухається зі швидкістю 8 м/с, стикається з нерухомим тілом масою 9,5 кг. Взаємодія тіл є непружньою. З якою швидкістю будуть рухатися тіла пісьля зіткнення ?
ВикаБач:
m*v=(m+M)*V; V=m*v/(m+M)=5.5*8/(8+9.5)=5.5*8/17.5=2.5м/с
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
ОбЗастосуємо закон збереження імпульсу:
m1v1 + m2v2 = (m1 + m2) v
де:
m1 = 5,5 кг - маса першого тіла
v1 = 8 м/с - швидкість першого тіла
m2 = 9,5 кг - маса другого тіла
v2 = 0 м/с - друге тіло у спокої
v - швидкість тіл після зіткнення
Підставляємо відомі значення та розв'язуємо рівняння:
5,5 кг * 8 м/с + 9,5 кг * 0 м/с = (5,5 кг + 9,5 кг) * v
44 Ns = 15 кг * v
v = 44 Ns / 15 кг ≈ 2,93 м/с
Отже, тіла будуть рухатися разом зі швидкістю 2,93 м/с після зіткнення.ъяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kriscat2207
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: limanskiytimur789
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним