Предмет: Химия,
автор: Аноним
Хлоридна кислота масою 14,6г повністю прореагувала з цинком. Обчисліть масу утвореної солі та обєм газу, що виділився?
СРОЧНО ДАЮ 85 БАЛОВ!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(HCl) = 14,6 г
Найти:
m(ZnCl2) - ?
Решение:
Zn + 2HCl => ZnCl2 + H2
n=m/M
M(HCl) = 36,5 г/моль
n(HCl) = 14,6/36,5 = 0,4 моль
n(ZnCl2) = ½n(HCl) = 0,4/2 = 0,2 моль
M(ZnCl2) = 136 г
m(ZnCl2) = 136 × 0,2 = 27,2 г
n(H2) = ½n(HCl) = 0,4/2 = 0,2 моль
V=n×Vм
V(H2) = 0,2 × 22,4 = 4,48 л
Ответ: 27,2 г; 4,48 л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: kobulchenkoviktoria
Предмет: Українська мова,
автор: mariannafratsiian
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: d44rcy
Предмет: Музыка,
автор: polinatimkeseva